Alüminyum Radyatör

Alüminyum radyatör; Dikey veya yatay mı? Antique gold mu yoksa krom mu? Siyah ya da beyaz? Geleneksel mi, modern mi? Evin herhangi bir odasına sığacak şekilde, çeşitli boyutlarda herkes için seçenekler var. Açtığınız zaman dakikalar içinde ısınıp odanızın sıcakta kalmasını sağlayacak Quup alüminyum radyatör’ler eviniz için en ideali.

vigor alüminyum radyatör

Vigor Alüminyum Radyatör

pixel alüminyum radyatör

Pixel Alüminyum Radyatör

odzy aluminium radiator-2

Odzy Alüminyum Radyatör

frame alüminyum radyatör

Frame Alüminyum Radyatör

sky alüminyum radyatör

Sky Alüminyum Radyatör

Alüminyum Radyatör

Alüminyum radyatör, son zamanlarda Türkiyede oldukça ilgi ile karşılanmasının en büyük sebepleri, normal ısıtma sistemlerinde kullanılan dökme radyatörlere (çelik veya demir) oranla ısıtma değerlerinde çok daha iyi sonuçlar vermesidir. Normal ısıtma sistemlerine göre aluminyum aynı zamanda çok daha az enerji harcayarak daha hızlı ısınan bir malzeme. Bunun yanında alüminyumun dayanıklılığı bilinen bir gerçektir. Diğer tüm metallere göre suyla temas ettiğinde paslanma, oksitlenme gibi olaylar alüminyumda yoktur. Bundan dolayı su ile ısıtma sistemlerinde alüminyum gerçekten çok kullanışlı bir metaldir.

Quup heating evinizde veya ticari mülkünüzde rahatça kullanabileceğiniz, çözüm odaklı, merkezi ısıtma sistemlerinin yanında Elektrikli Alüminyum Radyatör kullanım için ideal, çok düşük bir maliyet ve su içeriğine sahip olarak düşünüp, tasarlayıp, %100 yerli sermaye ile üretip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuştur.

Alüminyum Radyatör Modelleri

Alüminyum radyatör modelleri şuan için Pixel, Vigor, Odzy, Frame ve aralarında orta kullanımiçin en uygun olan sky ile 5 adettir. Hepsinin ister yatay istersenizde dikey olarak kullanabileceğiniz 9 farklı ebatta üretimi mevcuttur. Tüm modellerimiz profesyonel tasarım ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, tasarımının yanı sıra evleriniz yada işyerlerinizde gerçek bir ısı kaynağı olması adına verimlilik ve kullanım ön planda tutulup tasarlanıp.Türkiye’de TSE, Avrupa’da euronorm kurumlarının tüm testlerinden başarı ile geçip bu kurumların onayları dahilinde üretim yapılmaya başlanmıştır

Alüminyum Radyatör Avantajları

Alüminyum radyatör avantajları saymakla bitmez. Halk arasında kalorifer petek veya alüminyum petek olarakta tabir edilen alüminyum radyatörlerin avantajları;

  • Alüminyum; Klasik radyatörler üretilirken kullanılan metallere (demir ve çelik) göre% 50’den daha az ağırlığa sahiptirler. Bu nedenle istediğiniz her duvara kolayca monte edebilirsiniz.
  • Alüminyum diğer standart metallere göre daha az enerji harcayarak çok daha hızlı ısınan bir metaldir. Bu nedenle alüminyum radyatörünüz daha az enerji harcayarak çok daha hızlı ısınarak enerji tüketimini minimum düzeyde tutacaktır. Buda sizlere gözle görülür bir enerji ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.
  • Alüminyum; geri dönüşümlü bir malzemedir. Bu nedenle alüminyum çevre dostu olarak tabir edilen bir metaldir. Evinize sağladığı katkının yanında hem doğaya hemde ekonomiye katkı sağlayacaktır.
  • Alüminyum diğer radyatörlerde kullanılan metallere göre çok daha fazla dayanıklıdır. Rutubet, kireçlenme yada paslanma olmaz.Bu da size uzun vade de bakım maliyetini ortadan kaldırmaktadır

Alüminyum Radyatör Satış Noktaları

Değerli müşterilerimiz Quup heating olarak Alüminyum Radyatör fiyatları‘nda size en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Eviniz için ürettiğimiz tüm radyatörlerimiz tasarım ve modernlikten ödün vermeden 5 yıl dayanıklılık garantisi taşır. Tüm modellerimizi inceleyebileceğiniz showroomlar ve satış noktalarına Quup Heating Satış Noktaları sayfamızda ulaşabilirsiniz