АЛЮМИНИЕВЫЙ ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЬ

Современные алюминиевые модели для современных ванных комнат …

riffle alüminyum havlupan

Riffle
Алюминиевое полотенце

soul alüminyum havlupan

Soul
Алюминиевое полотенце

guardian alüminyum havlupan

Guardian
Алюминиевое полотенце

vector aluminyum havlupan

Bold
Алюминиевое полотенце

spark 900 alüminyum havlupan

Spark
Алюминиевое полотенце

Optima 700 alüminyum havlupan

Optima
Алюминиевое полотенце

vector 700 alüminyum havlupan

Vector
Алюминиевое полотенце

Alüminyum Havlupan

Alüminyum havlupan neden diğer metal havlupanlara göre daha iyidir? Yıllarca alüminyumla uğraştığımız için değil elbette. Alüminyum’un metal özelliklerini incelediğinizde ısıtma sistemlerinde ne kadar kullanışlı olduğunu siz de göreceksiniz. Alüminyum bakırdan sonra süper iletken bir metaldir. Bu iletkenliği sayesinde çok az enerji kullanarak çok daha hızlı ısı ve kaliteli ısı verir. Bunu uzun vadede düşündüğünüzde çabuk ısınma ve düşük enerji tüketimiyle yaptığınız tasarruf kesinlikle bir alüminyum havlupanı tercih etmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca quup alüminyum havlupanlar, dikey veya yatay olsun, evinizde veya işyerinizde göz ardı edilemeyecek belirgin kalitesi ve işçiliği ile herhangi bir konuğun dikkatini çekerek, mekanınıza verdiği sıcaklıktan ziyade, tasarımıyla ve farklılığıyla da dikkatleri üzerine çekecektir. Mekanınıza farklı bir bakış açısı katacaktır.

Alüminyum Havlupan Modelleri

Alüminyum havlupan modellerimodelleri profesyonel tasarım ekibimiz tarafından büyük ve küçük mekanlar düşünülerek özenle çalışmaları yapılmıştır. Çizimleri yapıldıktan sonra oluşturulan prototiplerin sıcaklık ve verim değerleri üzerinde araştırmaları Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen kuruluşlarından destek alınarak tamamlanmıştır. Sonuç olarak birbirinden güzel, küçük mekanlar için üretilmiş Riffle, Özgün tasarımıyla mekanlarınızın gözdesi olacağını düşündüğümüz Soul, Banyonuzun verdiği sıcaklık ve tasarımındaki güçlü hatlarıyla öne çıkan guardian, minimal düz çizgilere sahip vector, kalın ve güçlü tasarımılarıyla bold ve spark son olarak uygun maliyetiyle herkesin kullanabileceği optima.

Birbirinden güzel bu 7 alüminyum havlupan modeli, İstediğiniz her banyoda kullanmak üzere kendi içlerinde büyüklüklerine göre 3 gruba ayrılmaktadır. 8 farklı renk seçeneğinide düşündüğünüzde kesinlikle seçebileceğiniz bir ürünü bulabileceksiniz.

Alüminyum Havlupan Avantajları

Alüminyum havlupan avantajları kuru havlular ve sıcacık banyonuzun dışında satın almanız için bir çok farklı avantajlarıyla vezgeçilmeziniz olacaktır.

  • Alüminyum demir ve çeliğe göre kütlesel olarak çok daha hafif bir metaldir. Bu hafifliği havlupanla birleştirdiğinizde ortaya montajını istediğiniz her duvara kolayca yapabileceğiniz muhteşem sıcaklık verebilen bir ürün olarak ortaya koyacaktır.
  • Alüminyum yukarıda da bahsettiğimiz gibi bakırdan sonra süper iletken bir metal olarak önplana çıkar. Süper iletken olmasnından dolayı demir ve çeliğin tam kapasite ısınmak için harcadığı enerjinin %70’ini harcayarak maksimum sıcaklığa kısa bir sürede ulaşmaktadır.Buda gözle görülür %30a yakın bir enerji ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.
  • Alüminyum diğer metallere göre her ortamda çok daha dayanıklıdır. En basit alüminyum hiç bir zaman paslanmaz. Su ile çalışan bir ısıtma sisteminde en büyük sorun paslanmadır. Bu yönden baktığınızda alüminyum havlupan bakım maliyeti ve uzun ömürüyle vazgeçilmeziniz olabilir.
  • Alüminyum çevrecidir. Doğa dostu bir metaldir. Geri dönüştürülebilir olan en yaygın metaldir. Bu sayede hem sizin hem de devletinizin ekonomisine büyük bir katmadeğer katacaktır.

Alüminyum Havlupan Satış Noktaları

Quup heating Alüminyum havluapn fiyatları’nda size en ucuzunu ve en kalitelisini sunmak için çalışmaktadır. Eviniz ya da işyeriniz için aldığınız tüm ürünlerimiz de fiyat kalite politikasını her zaman dengelemeye çalıştık. Her ürünümüz için 5 yıl garanti vermenin dışında diğer tüm özellikleri için Quup Heating Satış Noktaları sayfamızda ulaşabilirsiniz